Paketim kayboldu? Tazmin süreçleriniz nasıl zararımı nasıl karşılayacaksınız?

   Paketlerinizin ShipEntegra Transfer Merkezine ulaşmadan önce  uğrayacağı herhangi bir hasar veya kayıp halinde ShipEntegra olarak herhangi bir yükümlülük veya  sorumluluğumuz bulunmamakta olup talepleriniz için ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz.

   Ekspres servis gönderilerinin ilgili ülkeye iletilmesi esnasında kayıp olması halinde ShipEntegra ile iletişime geçerek sürece dair bilgi alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Kayıp gönderilere dair araştırma dosyası, tazmin talebi gibi süreçler ShipEntegra tarafından yürütülerek sizlere [email protected] maili üzerinden bilgiler aktarılmaktadır. Kargo firmalarının (UPS,FEDEX, TNT) tazmin ve araştırma prosedürleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Kayıp gönderiye dair işlem yapılabilmesi için gönderiye dair görsel ve içerik bilgisi ile alıcı irtibat bilgilerinin iletilmesi gerekmektedir.

   Eko servis gönderilerinin ve takipsiz gönderilerin iletilmesine dair ortaya çıkabilecek kayıp durumlarında herhangi bir iade veya tazmin imkanı bulunmamaktadır.