ShipEntegra nasıl çalışır?

ShipEntegra’nın Amazon, Etsy, Magento, Shopify, Ebay, Walmart, Bonanza, OpenCart, WooCommerce ve PrestaShop ile yaptığı resmi anlaşmalar var. Bu anlaşmalar sayesinde pazar yerleri Shipentegra’ya siparişlerinize dair bilgileri iletiyor. Müşteri adı, adresi, ürünün değeri gibi kargo ve gümrük için gerekli bilgiler otomatik olarak ShipEntegra sisteminde görüntüleniyor. Böylece kolaylıkla tüm siparişlerinizi tek yerden yönetiyorsunuz.

ShipEntegra’nın FedEx, UPS, TNT ve DHL gibi güvenilir ve başarılı taşıma şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde tek yerden yönettiğiniz siparişleriniz için kolaylıkla kargo ve gümrük için gereken bilgilerin yer aldığı etiketler oluşturursunuz. Gerekli veriler zaten sistemde olduğu için bu etiket tüm kargo süreci için yeterlidir. Paketlerinizi dilerseniz transfer merkezimize gönderirsiniz; isterseniz kapınızdan alınır.

Paketlerin takip numaraları anında pazar yerlerinize iletilir. Bu sayede hem müşteriniz hem de siz etiketi oluşturduğunuz andan itibaren gönderiyi takip edebilirsiniz.

Neden bir gönderi yönetimi yazılımına ihtiyacım var?

Online ürün satan bir satıcıysanız, kesinlikle en az bir kez düşündünüz: "Siparişlerin yerine getirilmesi gerçekten çok zaman alıyor. Yoğun işleri otomatikleştirmenin bir yolu var mı?" Evet var! ShipEntegra, gönderi etiketlerinin yazdırılmasını ve gönderi etiketlerinin gönderilmesini otomatikleştirerek zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan mükemmel bir gönderi aracıdır.

Makale Detayları

İçerik Numarası:
2
Kategori:
Eklenme Tarihi:
2020-08-12 06:59:26
Gösterim Sayısı:
2,932
Verilen Puan (Oylar):
(36)

İlgili Makaleler